Marzec 2018. Katalog produktów

4.50 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Informacje o produkcie:

Do niedawna katalog produktów Kartka w kratkę. Teraz katalog AFA SHOP.

Zmieniliśmy nazwę, formę i jakość. To najobszerniejszy z dotychczasowych katalogów, tym razem wzbogacony także o treść.

Niebawem większość produktów z AFA SHOP dostępna będzie pod adresem AFA.SHOP.PL

Sklep zintegrowany będzie z systemem teleinformatycznym, dzięki czemu nasi klienci przebywający w izolacji przy pomocy budki telefonicznej i bez konieczności łączenia się z konsultantem samodzielnie będą sprawdzać dostępność produktów, składać zamówienia, śledzić etap ich realizacji, kontrolować stan swoich środków w systemie sklepowym, czy doładować kartę telefoniczną.

Naszym celem jest stworzenie systemu dającego jak najwięcej autonomii skazanym co powinno odciążyć Was- bliskich i tym samym choć w niewielkim stopniu pozwolić zapomnieć o "około więziennych" rytuałach. Koniec biegania z paczkami odzieżowymi na pocztę, koniec problemów z doborem odpowiedniego sprzętu, zgodnego z regulaminem wewnętrznym jednostki i dźwiganiem go na bramę. Koniec z ciągłymi doładowaniami kart do telefonów. Teraz wszystko sprowadzi się do zasilenia systemu sklepowego i wysłania katalogu za mur. Wasza pociecha samodzielnie złoży zamówienie, a my zajmiemy się resztą.

System sklepowy doładowywać będzie można tradycyjnym przelewem lub kartą zdrapką, dostępną w kantynach i wybranych sklepach, a wysokość salda Waszych bliskich sprawdzicie Państwo automatycznie na swoich telefonach komórkowych.

Zapraszamy już wkrótce na www.afa.shop.pl. Będzie nam miło gościć Państwa jako użytkowników naszego nowego serwisu sprzedażowego.

Pozdrawiamy.

« poprzedni następny »
Copyright © 2021 Kartka w kratkę Sklepy internetowe: